decoartel.pl Akademia wnętrz Budowa i remont Architektura Cyfrowy dom Ogród :: Wokół domu Testy i opinie
Ogłoszenia Nieruchomości Centrum kuponów PASAŻ HANDLOWY decoartel24.pl

 


Wokół stołu

Weselne przyjęcie w domu

Original image from decoartel.pl Małe, kameralne spotkania z najbliższymi coraz częściej zastępują weselne przyjęcia na 100 osób, trwające od zmierzchu do świtu. Jeśli również Ty nie masz ochoty na przyjęcie w dużym gronie, zaproś rodzinę i najbliższych przyjaciół na weselne przyjęcie w domu. Zaskocz ich oryginalnym menu, piękną aranżacją stołu i romantycznym nastrojem.


Weselne przyjęcie, nawet to przygotowane w zaciszu domowym, wymaga wielu przygotowań. Aby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu i nieprzewidzianych wypadków, razem z narzeczonym starannie wszystko zaplanujcie. Najpierw przygotujcie listę gości, wybierzcie świadków i załatwcie wszystkie formalności. Następnie wybierzcie gustowne zaproszenia, które osobiście przekażecie rodzinie i przyjaciołom.

Original image from decoartel.pl Weselne przyjęcie musi być szykowne i eleganckie. Najważniejszym elementem dekoracyjnym pokoju będzie bez wątpienia stół. Wszystkie elementy dekoracyjne powinny do siebie pasować pod względem kolorystyki, faktury i stylu. Jeśli cenisz klasyczną elegancję, możesz wybrać zestaw obiadowy Jewel Cream marki Villa Italia. Serwis ten swój urok zawdzięcza białej porcelanie wykończonej złotą koronką. Dekoracja wykonana jest wyjątkowo precyzyjnie i mimo, że jest bardzo bogata, drobne elementy nadają jej subtelności. Zastawa ta będzie się pięknie prezentować na śnieżnobiałym obrusie. Zastanów się również nad odpowiednimi złotymi dodatkami. Mogą to być na przykład świece, których blask podkreśli niezapomnianą atmosferę. Jeśli nie przepadasz za złotem, możesz zdecydować się na piękną porcelanową zastawę Madrid marki Villa Italia. Jej naczynia mają klasyczne zaokrąglone kształty, a białą porcelanę zdobi elegancka roślinna dekoracja. Brzegi są ręcznie wykończone cienką linią platyny, co nadaje kolekcji wyrafinowanej elegancji. Do porcelanowej kolekcji starannie dobierz obrus, który podkreśli urok zastawy stołowej. Możesz wybrać materiał w zdecydowanym odcieniu, który będzie pięknie kontrastował z bielą porcelany. Dobierz proste w formie szkło i klasyczne sztućce. Nie zapomnij o kwiatach – świeże, choć mniej trwałe, będą bardziej cieszyć oczy Twoich gości. W zależności od liczby zaproszonych osób, możesz oznaczyć miejsca przy stole małymi karteczkami z imieniem i nazwiskiem, tak, aby Twoi bliscy mogli łatwo odnaleźć swoje miejsce przy stole.

Na dwa tygodnie przed weselem ostatecznie ustalcie menu. Wszystkie przysmaki powinny być gotowe na dzień przed przyjęciem. Jeśli nie masz ochoty przygotowywać weselnych potraw sama, możesz zdecydować się na catering.

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Zadbaj więc nie tylko o piękny stół, smaczne menu, ale także o własne samopoczucie.

Original image from decoartel.plPrinter Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article


    Copyright © 2005-2015 HaCom - Marcin Hajwos :: Hajwos Media Design Group
    Kuchnia przyciąga
O nas  :  Polityka cookies  :  Reklama  :  Oferta dla firm  :  Kontakt