decoartel.pl Akademia wnętrz Budowa i remont Architektura Cyfrowy dom Ogród :: Wokół domu Testy i opinie
Ogłoszenia Centrum kuponów PASAŻ HANDLOWY decoartel24.pl Newsletter

 


Dekoracje

Magnat Style

_MSC_ORIGINAL_IMAGE Magnat Style to kolekcja produktów do dekoracji wnętrz stworzona z myślą o tych, którzy chcieliby podkreślić swoją indywidualność, a jednocześnie nadać otoczeniu oryginalny rys. Tworzą ją trzy systemy zdobień: stiuk wenecki, marmur klasyczny i glinka wenecka. Każdy z trzech produktów dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych i gwarantuje niezwykły efekt dekoracyjny zależny od inwencji wykonującego.

Stiuk wenecki doskonale imituje płyty marmurowe o różnym wykończeniu: satynowym (naturalnym), błyszczącym (polerowanym) oraz intensywnie błyszczącym (polerowany i woskowany). Idealnie gładka powierzchnia stiuku weneckiego odbija światło, tworzy głębię i efekt mieszania się odcieni barw, efektownie ozdabiając ściany i detale architektoniczne pomieszczeń.

Marmur klasyczny to struktura dekoracyjna imitująca powierzchnię naturalnego kamienia. Efekt końcowy zależy od sposobu aplikacji - możemy uzyskać zarówno nieregularnie ukształtowany wzór z wyraźnie widoczną strukturą, jak i powierzchnię gładkiego piaskowca. Marmur klasyczny znajduje zastosowanie przy dekorowaniu ścian wewnątrz pomieszczeń.

Glinka wenecka jest pokryciem stylizowanym na "przetarty tynk", stanowiącym świetne rozwiązanie dla osób poszukujących nietypowych efektów dekoracyjnych. Białe cząstki zawarte w glince weneckiej po roztarciu nadają wybranej powierzchni oryginalny wygląd starego tynku.

Stiuk wenecki kosztuje 96 zł za opakowanie 5 kg. marmur klasyczny 91 zł/6kg. a glinka wenecka 125 zł/2,5l.

_MSC_ORIGINAL_IMAGE

Producent: FFIL Śnieżka

Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article


    Copyright © 2005-2014 HaCom - Marcin Hajwos :: Hajwos Media Design Group
    Kuchnia przyciąga
O nas  :  Polityka cookies  :  Reklama  :  Oferta dla firm  :  Kontakt